Kontakt os

 

 

Har du spørgsmål til os?

Vi vil rigtig gerne svare på dine spørgsmål ! Vi bestræber os på at besvare din henvendelse hurtigst mulig, men da vi træner rigtig meget hund og afholder kurser, så der kan gå op til 2 hverdage, inden du hører fra os.

Drejer din henvendelse sig om holdundervisning eller generelle spørgsmål så benyt venligst info@powerdog.dk

For generelle spørgsmål. Skriv til info@powerdog.dk
Vi glæder os til at modtage din mail. 

MSP_6626-2880w-1923h.jpg

Stine Lerche-Vestergaard
Indehaver
Mail: stine@powerdog.dk

MSP_6427(1).jpg

Tina Hougaard
Indehaver
Mail: tina@powerdog.dk

MSP_6373.jpg

Pernille Frejvald
Hundetræner
Mail: pernille@powerdog.dk

pernille1.jpeg

Julie Kræmmer
Hundetræner
Mail: julie@powerdog.dk

Julie-Gaia2-edited.jpg

Ann-Louise Mogensen
Hundetræner
Mail: ann-louise@powerdog.dk

C0C1270C-3D8F-4522-862D-7321F4F6A4C1.JPG

Cecilie Mørkøre Stokvad
Hundetræner og adfærdsbehandler
Mail: cecilie@powerdog.dk

image1.jpeg